0 278 visningar

4 svar

Svampfärgningsboken!

Elisabeth Jansson

2 sep 2009 kl. 23:25

Hej på Er alla som färgar med svamp!
Vet ni att nya boken äntligen kommit!
Är det någon som kollat om den är bra? Pris? Jag har precis mailat och frågat.
http://hem.passagen.se/hjordis/

0

Mattias Andersson

3 sep 2009 kl. 08:52

Så klart att den är bra.

0

Lena M

3 sep 2009 kl. 09:18

Jag är också nyfiken, har du fått svar Elisabeth ?

0

Elisabeth Jansson

3 sep 2009 kl. 11:30

Inget svar ännu!

Vet någon här vad den kostar?
Har du kolllat i boken Mattias?

0

Elisabeth Jansson

3 sep 2009 kl. 12:11

Nu vet jag vad boken kostar 330 kronor tror jag det var plus frakt.
Kan beställas av Hjördis hon är bortrest och kommer hem på måndag.

Svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan

OBS! Formuläret nedan är till för att svara på frågan i tråden ovan. Håll dig till ämnet och den ursprungliga frågan när du skriver ett svar. SKAPA ETT NYTT INLÄGG om du istället vill ställa en ny fråga eller starta diskussion i ett annat ämne. Olämpliga inlägg som inte följer forumreglerna kan komma att raderas.
Du är inte inloggad, men kan svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan ändå genom att fylla i formuläret nedan. Är du regelbunden besökare på svampguiden kan du skapa ett konto för att slippa fylla i namn och säkerhetsfrågor varje gång du postar ett nytt inlägg. Välkommen att logga in eller skapa nytt konto. Det är gratis!
Välj bild…
Ladda hem Svampguiden till din telefon!
Available in Google Play
Rekommenderat Svampguiden rekommenderar Kaffe.se för dig som vill ha riktigt gott kaffe med dig ut i svampskogen
Ny Version! Svampguiden+ är en ny och uppdaterad app för iPhone och iPad som nu äntligen också finns tillgänglig för dig som har Android!
Svamptork finns att köpa på svamp.se
Identifiera arter med hjälp av kameran i din iPhone