0 383 visningar

2 svar

Svampstaff!

Elisabeth jansson

7 nov 2009 kl. 00:09

Hej!
Om du fått böcker från mig,kan du väl svara!!!!
Annars har posten slarvat bort dem!

0

svampstaff

7 nov 2009 kl. 17:29

jodå.jättetack elisabeth,men min dator har kajkat ur(.så nu får jag samla bilder och frågor på hög,tills dataproblemet är löst,jag som hittat stora tjocka musseroner och seipavaxing(eller vad dom heter)vid en ekbas(

0

Elisabeth Jansson

7 nov 2009 kl. 22:25

Jättebra då vet jag,hoppas att de kommer till nytta,du får lära dig finska,ha,ha,men det var fina bilder i tickboken!

Hoppas du får användning för böckerna,hos mig stod de bara och skräpade!

Tack än en gång för lystickorna!

Datakrångel är inte roligt,det hade jag i 1,5 månader för jag inte ville betala någon tusenlapp för att få hjälp och då var jag helt utan dator inna en släkting kunde hjälpa mig.
Vi rensade datorn och installerade om allt!
Hoppas att det fixar sig med din dator!

Svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan

OBS! Formuläret nedan är till för att svara på frågan i tråden ovan. Håll dig till ämnet och den ursprungliga frågan när du skriver ett svar. SKAPA ETT NYTT INLÄGG om du istället vill ställa en ny fråga eller starta diskussion i ett annat ämne. Olämpliga inlägg som inte följer forumreglerna kan komma att raderas.
Du är inte inloggad, men kan svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan ändå genom att fylla i formuläret nedan. Är du regelbunden besökare på svampguiden kan du skapa ett konto för att slippa fylla i namn och säkerhetsfrågor varje gång du postar ett nytt inlägg. Välkommen att logga in eller skapa nytt konto. Det är gratis!
Välj bild…
Ladda hem Svampguiden till din telefon!
Available in Google Play
Rekommenderat Svampguiden rekommenderar Kaffe.se för dig som vill ha riktigt gott kaffe med dig ut i svampskogen
Ny Version! Svampguiden+ är en ny och uppdaterad app för iPhone och iPad som nu äntligen också finns tillgänglig för dig som har Android!
Svamptork finns att köpa på svamp.se
Identifiera arter med hjälp av kameran i din iPhone