0 285 visningar

6 svar

Hälsningar till Dieter

Lena M

1 apr 2010 kl. 08:53

sänder vi i mängder då han tyvärr drabbats av sjukdom och en tuff behandling väntar.
Vet av erfarenhet vad mkt. det detyder när tillvaron ställs på ända.
Så kämpa på Dieter och vi hoppas verkligen att du snart är med oss igen. Varma hälsningar från Lena M och Anithau.

0

Enelie, Linköping

1 apr 2010 kl. 09:06

Jag sänder så mycket ljus och värme som jag bara kan.
Tänker på dig!

0

BirgittaD

1 apr 2010 kl. 09:24

Jag tänker också på dig Dieter, för ett år sedan tittade vi på anithau´s trollhänder och vårskålar. Hoppas dina bilder av den prakten kan ingjuta lite kämpaglöd.

0

Grethe F

1 apr 2010 kl. 10:09

Jag med sänder varme Hälsningar

0

"JAS" Helsingborg

1 apr 2010 kl. 19:25

Många varma påsk och krya på dig kramar till dig Dieter.

0

Madde Småland

2 apr 2010 kl. 09:59

Sänder dig varma tankar.

0

Tina Nordberg

2 apr 2010 kl. 14:57

Många varma kramar från mig med.

Svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan

OBS! Formuläret nedan är till för att svara på frågan i tråden ovan. Håll dig till ämnet och den ursprungliga frågan när du skriver ett svar. SKAPA ETT NYTT INLÄGG om du istället vill ställa en ny fråga eller starta diskussion i ett annat ämne. Olämpliga inlägg som inte följer forumreglerna kan komma att raderas.
Du är inte inloggad, men kan svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan ändå genom att fylla i formuläret nedan. Är du regelbunden besökare på svampguiden kan du skapa ett konto för att slippa fylla i namn och säkerhetsfrågor varje gång du postar ett nytt inlägg. Välkommen att logga in eller skapa nytt konto. Det är gratis!
Välj bild…
Ladda hem Svampguiden till din telefon!
Available in Google Play
Rekommenderat Svampguiden rekommenderar Kaffe.se för dig som vill ha riktigt gott kaffe med dig ut i svampskogen
Ny Version! Svampguiden+ är en ny och uppdaterad app för iPhone och iPad som nu äntligen också finns tillgänglig för dig som har Android!
Svamptork finns att köpa på svamp.se
Identifiera arter med hjälp av kameran i din iPhone