0 315 visningar

5 svar

hans,v.e

klas jaederfeldt

19 aug 2011 kl. 23:31

kommer du till sparreholms ekhagar den 28

0

konstapel Y, bitr. språkpolis

20 aug 2011 kl. 00:28

Slarva inte så infernaliskt med det svenska språket Klas!

Så här ska det se ut:

Kommer du till Sparreholms ekhagar den 28:e?

Tänk på alla barn som läser det här. Vi vuxna måste vara bra förebilder! :)

0

klas jaederfeldt

20 aug 2011 kl. 00:31

riktigt å tack, dessutom är månaden den åttonde

0

klas jaederfeldt

20 aug 2011 kl. 00:31

riktigt å tack, dessutom är månaden den åttonde

0

Helena A

20 aug 2011 kl. 12:40

Ska man vara riktigt noga så 28 augusti samling vid kiosken i Sparreholm kl 11.00

0

Hans v E

22 aug 2011 kl. 13:59

Ja det tror jag nog. Jag visste inte om det för det ser väldigt konstigt ut i Mandelriskans program.

Svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan

OBS! Formuläret nedan är till för att svara på frågan i tråden ovan. Håll dig till ämnet och den ursprungliga frågan när du skriver ett svar. SKAPA ETT NYTT INLÄGG om du istället vill ställa en ny fråga eller starta diskussion i ett annat ämne. Olämpliga inlägg som inte följer forumreglerna kan komma att raderas.
Du är inte inloggad, men kan svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan ändå genom att fylla i formuläret nedan. Är du regelbunden besökare på svampguiden kan du skapa ett konto för att slippa fylla i namn och säkerhetsfrågor varje gång du postar ett nytt inlägg. Välkommen att logga in eller skapa nytt konto. Det är gratis!
Välj bild…
Ladda hem Svampguiden till din telefon!
Available in Google Play
Rekommenderat Svampguiden rekommenderar Kaffe.se för dig som vill ha riktigt gott kaffe med dig ut i svampskogen
Ny Version! Svampguiden+ är en ny och uppdaterad app för iPhone och iPad som nu äntligen också finns tillgänglig för dig som har Android!
Svamptork finns att köpa på svamp.se
Identifiera arter med hjälp av kameran i din iPhone