0 257 visningar

5 svar

Vilse i skogen

Franco Matli

8 sep 2006 kl. 21:26

Killen har justfställt frågan.
Va…Har du tappat GPS:sen?

0

Lena M

9 sep 2006 kl. 08:38

Det är inte alls svårt !
Jag lade den ifrån mig och rensade några svampar och gick sedan vidare. Kom på det efter en stund och turligt nog hittade jag tillbaka.

0

Vad hände sen?

IreneA

9 sep 2006 kl. 19:44

Väntar på den spännande fortsättningen..

0

Vad hände sen?

Franco Matli

14 sep 2006 kl. 09:53

Sen kom vargen och åt upp dom med svamparna.Se bilden

0

Vad hände sen?

Ann

14 sep 2006 kl. 10:06

Ojj.. vilka skogar är det ni vandrar vilse i??

0

Oj, det är bästa jag tar

Annette Landin

14 sep 2006 kl. 10:54

med kompassen…

Svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan

OBS! Formuläret nedan är till för att svara på frågan i tråden ovan. Håll dig till ämnet och den ursprungliga frågan när du skriver ett svar. SKAPA ETT NYTT INLÄGG om du istället vill ställa en ny fråga eller starta diskussion i ett annat ämne. Olämpliga inlägg som inte följer forumreglerna kan komma att raderas.
Du är inte inloggad, men kan svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan ändå genom att fylla i formuläret nedan. Är du regelbunden besökare på svampguiden kan du skapa ett konto för att slippa fylla i namn och säkerhetsfrågor varje gång du postar ett nytt inlägg. Välkommen att logga in eller skapa nytt konto. Det är gratis!
Välj bild…
Ladda hem Svampguiden till din telefon!
Available in Google Play
Rekommenderat Svampguiden rekommenderar Kaffe.se för dig som vill ha riktigt gott kaffe med dig ut i svampskogen
Ny Version! Svampguiden+ är en ny och uppdaterad app för iPhone och iPad som nu äntligen också finns tillgänglig för dig som har Android!
Svamptork finns att köpa på svamp.se
Identifiera arter med hjälp av kameran i din iPhone