0 303 visningar

4 svar

Sista måltiden?

Anders E

23 sep 2015 kl. 17:28

Blir det den sista varma mackan jag äter, om jag använder dessa?
Hittar ingen klockren träff på nätet.

0

PH

23 sep 2015 kl. 21:40

Det saknas en bild för att vi ska kunna bedöma det, innan du äter lägg gärna in bilden

0

Anders E

25 sep 2015 kl. 00:32

Hej,
Jag kunde inte lägga till bild eller redigera, så jag la in ett nytt inlägg.
“Bilden försvann” heter det.

Med vänlig hälsning Anders

0

mumrik

25 sep 2015 kl. 14:33

Tror det också misslyckades. Kan ivf inte hitta den nya tråden. Och nu är man ju lite nyfiken.

0

Jonet

25 sep 2015 kl. 16:45

Svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan

OBS! Formuläret nedan är till för att svara på frågan i tråden ovan. Håll dig till ämnet och den ursprungliga frågan när du skriver ett svar. SKAPA ETT NYTT INLÄGG om du istället vill ställa en ny fråga eller starta diskussion i ett annat ämne. Olämpliga inlägg som inte följer forumreglerna kan komma att raderas.
Du är inte inloggad, men kan svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan ändå genom att fylla i formuläret nedan. Är du regelbunden besökare på svampguiden kan du skapa ett konto för att slippa fylla i namn och säkerhetsfrågor varje gång du postar ett nytt inlägg. Välkommen att logga in eller skapa nytt konto. Det är gratis!
Välj bild…
Ladda hem Svampguiden till din telefon!
Available in Google Play
Rekommenderat Svampguiden rekommenderar Kaffe.se för dig som vill ha riktigt gott kaffe med dig ut i svampskogen
Ny Version! Svampguiden+ är en ny och uppdaterad app för iPhone och iPad som nu äntligen också finns tillgänglig för dig som har Android!
Svamptork finns att köpa på svamp.se
Identifiera arter med hjälp av kameran i din iPhone