Kimmy82
5 okt 2020 kl. 14:16
Hej på er som kan mkt om svampar. Idag har jag hittat tre stora svamphögar och skivorna är så stora som min handflata och de doftar gott som ostronskivling och den är lika som som vanliga ostron också. Men jag är osäker på om de verkligen är ostronskivling eller ej. Vad säger ni?
Hej på er som kan mkt om svampar. Idag har jag hittat tre stora svamphögar och skivorna är så stora som min handflata och de doftar gott som ostronskivling och den är lika som som vanliga ostron också. Men jag är osäker på om de verkligen är ostronskivling eller ej. Vad säger ni
ja det rätt
mest troligen
OBS! Formuläret nedan är till för att svara på frågan i tråden ovan. Håll dig till ämnet och den ursprungliga frågan när du skriver ett svar. SKAPA ETT NYTT INLÄGG om du istället vill ställa en ny fråga eller starta diskussion i ett annat ämne. Olämpliga inlägg som inte följer forumreglerna kan komma att raderas.