....stöta mig med några = )
När Gud uppfann mannen och kvinnan så fick de varsin helt egna önskan om ett attribut ;
Mannen svarade blixtsnabbt
“Jag vill kunna kissa stående”
Sagt och gjort Gud var tillmötesgående och mannen testade genast sin nuvunna förmåga lite här och lite där.
Kvinnan var mäkta imponerade och sa:
“Nja…jag vill nog hellre ha en hjärna…..”
Årets julklapp?...produktnyhet på dasshumorfronten (kortfilm som kan ses i din dator om du har Media Player etc installerat..)
http://www.tramsmail.se/fileshow.php?l=4845ia Player…
Närå, Mysan, blev inte generad.
Men ett svårt sargat samvete slog till. Nu har jag kört dammsugare (extra noga korrekturläst ord) och vaskat av golven, lagat käk för helgen och diskat. Så nu är jag med i matchen igen. Schyssta bilder Annika, växer så´nt i hälsingeskogarna?
OBS! Formuläret nedan är till för att svara på frågan i tråden ovan. Håll dig till ämnet och den ursprungliga frågan när du skriver ett svar. SKAPA ETT NYTT INLÄGG om du istället vill ställa en ny fråga eller starta diskussion i ett annat ämne. Olämpliga inlägg som inte följer forumreglerna kan komma att raderas.