0 56 visningar

1 svar

Ladda upp egna bilder!

Michael Krikorev

5 sep 2004 kl. 22:23

Nu kan du ladda upp egna svampbilder här i forumet och på så sätt få kommentarer och hjälp med artbestämningen av dina svampar!

Det kostar 20 kr, och då kan du bifoga upp till 3 st bilder.

Du betalar enkelt genom att ringa ett samtal, och sedan trycka in en 4-siffrig kod som du får när du har laddat upp dina bilder.

Jag hoppas att denna funktion kommer att vara till nytta. Jag tar tacksamt emot kommentarer och synpunkter adresserade till e-postadress: micke@svampguiden.com

Jag är bortrest på fältvecka 6/9 t.o.m. 12/9, men så fort jag är tillbaka så lovar jag att ta till mig era synpunkter.

Många svamphälsningar

En bild på gulfotshätta (Mycena renati) växandes på en almlåga i Örups amlskog, Skåne, 2003-06-18.

0

Michael Krikorev

5 sep 2004 kl. 22:33

“Örups almskog” ska det vara ;-)

Svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan

OBS! Formuläret nedan är till för att svara på frågan i tråden ovan. Håll dig till ämnet och den ursprungliga frågan när du skriver ett svar. SKAPA ETT NYTT INLÄGG om du istället vill ställa en ny fråga eller starta diskussion i ett annat ämne. Olämpliga inlägg som inte följer forumreglerna kan komma att raderas.
Du är inte inloggad, men kan svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan ändå genom att fylla i formuläret nedan. Är du regelbunden besökare på svampguiden kan du skapa ett konto för att slippa fylla i namn och säkerhetsfrågor varje gång du postar ett nytt inlägg. Välkommen att logga in eller skapa nytt konto. Det är gratis!
Välj bild…
Ladda hem Svampguiden till din telefon!
Available in Google Play
Rekommenderat Svampguiden rekommenderar Kaffe.se för dig som vill ha riktigt gott kaffe med dig ut i svampskogen
Ny Version! Svampguiden+ är en ny och uppdaterad app för iPhone och iPad som nu äntligen också finns tillgänglig för dig som har Android!
Svamptork finns att köpa på svamp.se
Identifiera arter med hjälp av kameran i din iPhone