0 289 visningar

5 svar

Vittagging?

Johan

16 feb 2007 kl. 16:33

Vittagging?

På död lövved 1. Under 2. Från sidan

0

gunhild

16 feb 2007 kl. 21:43

Vad vackert! LIGGER DOM PÅ BOMULL ELLER ÄR DET SNÖ?

0

gunhild

16 feb 2007 kl. 22:00

Kan det inte vara piggplätt+

0

Bättre bilder

Johan

17 feb 2007 kl. 11:50

Hej

Nej, dom ligger på snö.

Här kommer bilder som är bättre (jag har äntligen lyckats fatta hur man ska förminska bilderna utan att de blir “utdragna”)

Jag tror inte att det är “piggplätt”.  (Det finns en bild på piggplätt här
http://www.grzyby.pl/foto/jk/jk-kornatec_okrouhly_1.jpg )

0

Länk

Johan

17 feb 2007 kl. 11:53

Ooopps! Länk funkade inte. Man får kopiera in den i adressfältet på sin browser.

0

Irene A

17 feb 2007 kl. 20:31

Verkar vara ett bra förslag..

Svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan

OBS! Formuläret nedan är till för att svara på frågan i tråden ovan. Håll dig till ämnet och den ursprungliga frågan när du skriver ett svar. SKAPA ETT NYTT INLÄGG om du istället vill ställa en ny fråga eller starta diskussion i ett annat ämne. Olämpliga inlägg som inte följer forumreglerna kan komma att raderas.
Du är inte inloggad, men kan svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan ändå genom att fylla i formuläret nedan. Är du regelbunden besökare på svampguiden kan du skapa ett konto för att slippa fylla i namn och säkerhetsfrågor varje gång du postar ett nytt inlägg. Välkommen att logga in eller skapa nytt konto. Det är gratis!
Välj bild…
Ladda hem Svampguiden till din telefon!
Available in Google Play
Rekommenderat Svampguiden rekommenderar Kaffe.se för dig som vill ha riktigt gott kaffe med dig ut i svampskogen
Ny Version! Svampguiden+ är en ny och uppdaterad app för iPhone och iPad som nu äntligen också finns tillgänglig för dig som har Android!
Svamptork finns att köpa på svamp.se
Identifiera arter med hjälp av kameran i din iPhone