0 201 visningar

2 svar

klicka för skogen!

Bo E

17 sep 2007 kl. 17:51

Idag klickade jag 2 gånger för jag har tillgång till 2 datorer!

Glöm inte att klicka så mycket ni kan alla vänner av skogen!

0

Lena m

17 sep 2007 kl. 19:03

Nej jag kommer ihåg !

Men glöm inte att snart skall vi betala månadsräkningarna, så sätt in en 100 lapp alla ni som kan
och som känner att de har nytta och glädje av sajten.

Postgironumret finns på “information “, håll svampguiden igång med ett litet bidrag .

0

bo e

24 sep 2007 kl. 17:26

Tack för påminnelsen, Lena!

Jag har sparat numret, men glömmer alltid att ta inbetalningsakort när jag är på nordeas kassaservice.

ska försöka minnas denna månad då!

Svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan

OBS! Formuläret nedan är till för att svara på frågan i tråden ovan. Håll dig till ämnet och den ursprungliga frågan när du skriver ett svar. SKAPA ETT NYTT INLÄGG om du istället vill ställa en ny fråga eller starta diskussion i ett annat ämne. Olämpliga inlägg som inte följer forumreglerna kan komma att raderas.
Du är inte inloggad, men kan svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan ändå genom att fylla i formuläret nedan. Är du regelbunden besökare på svampguiden kan du skapa ett konto för att slippa fylla i namn och säkerhetsfrågor varje gång du postar ett nytt inlägg. Välkommen att logga in eller skapa nytt konto. Det är gratis!
Välj bild…
Ladda hem Svampguiden till din telefon!
Available in Google Play
Rekommenderat Svampguiden rekommenderar Kaffe.se för dig som vill ha riktigt gott kaffe med dig ut i svampskogen
Ny Version! Svampguiden+ är en ny och uppdaterad app för iPhone och iPad som nu äntligen också finns tillgänglig för dig som har Android!
Svamptork finns att köpa på svamp.se
Identifiera arter med hjälp av kameran i din iPhone