0 249 visningar

8 svar

Vilken skinn?

NadaL, Umeå

12 feb 2008 kl. 18:09

Gammal purpurskinn eller?

0

gunhild

12 feb 2008 kl. 18:49

Det var vackert Nada var har du hittat dessa?

0

NadaL, Umeå

12 feb 2008 kl. 18:58

Jag hittade dom nedanför hängbron på vägen till Gubbudde.

0

Tina N Kolsva

12 feb 2008 kl. 21:00

Jag lägger min 25-öring på purpurskinn.

0

NadaL, Umeå

12 feb 2008 kl. 22:08

Jag hittar inget annat som stämmer,så jag lägger en hundring på purpurskinn.
Tack Tina.

0

gunhild

12 feb 2008 kl. 22:10

Har aldrig hört talas om Gubbudde.
Vilken hängbro?

0

Gunhild

NadaL, Umeå

12 feb 2008 kl. 22:23

Hängbron finns bara en i Umeå, som jag vet, och den liger strax nedanför Herrgården.Säkert att det finns namn på den,men jag är nu lat att söka.

0

Tina N Kolsva

13 feb 2008 kl. 12:39

Du ser ut att ha god ekonomi Nada.
Jag vågar inte satsa så högt.

0

NadaL, Umeå

13 feb 2008 kl. 15:27

När man satsar då satsar man.
Man måste bygga upp självförtroende eller hur?

Svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan

OBS! Formuläret nedan är till för att svara på frågan i tråden ovan. Håll dig till ämnet och den ursprungliga frågan när du skriver ett svar. SKAPA ETT NYTT INLÄGG om du istället vill ställa en ny fråga eller starta diskussion i ett annat ämne. Olämpliga inlägg som inte följer forumreglerna kan komma att raderas.
Du är inte inloggad, men kan svara på inlägget ovan genom att fylla i formuläret nedan ändå genom att fylla i formuläret nedan. Är du regelbunden besökare på svampguiden kan du skapa ett konto för att slippa fylla i namn och säkerhetsfrågor varje gång du postar ett nytt inlägg. Välkommen att logga in eller skapa nytt konto. Det är gratis!
Välj bild…
Ladda hem Svampguiden till din telefon!
Available in Google Play
Rekommenderat Svampguiden rekommenderar Kaffe.se för dig som vill ha riktigt gott kaffe med dig ut i svampskogen
Ny Version! Svampguiden+ är en ny och uppdaterad app för iPhone och iPad som nu äntligen också finns tillgänglig för dig som har Android!
Svamptork finns att köpa på svamp.se
Identifiera arter med hjälp av kameran i din iPhone