Fick besök av en kompis idag som bullade upp de här på min diskbänk.
-: Fem liter idag så jag tänkte du kunde få till en svampmacka *garv* det finns mycket mer där dom kommer ifrån *garv*
Trots mental tortyr och försök till bestickning ville han inte ens avslöja vilket väderstäck de kom ifrån, vilken “typ”
Ska man säga upp bekantskapen eller vad tycker ni *hehe*
PS. Plockade i Skåne, sa han.
Du har så rätt JAS, han var gemytlig den gode Edward. Förresten gav du mig ett uppslag, restaurang Spången ligger väl kvar i Ljungbyhed? Har tagit ett par tidiga vinstlotter i trakterna öster om Ljunbyhed-Riseberga, så nästa tur får gå dit nu när det har varit tomt på åsarna.
Jadu Geraldine den var verkligen god eller snarare bitterljuv :)
Blev lite paranoid när polaren gick och fick för mig jag skulle skugga han i helgen *S*, man blir onekligen lite “störd” när man gillar det här hehe.
OBS! Formuläret nedan är till för att svara på frågan i tråden ovan. Håll dig till ämnet och den ursprungliga frågan när du skriver ett svar. SKAPA ETT NYTT INLÄGG om du istället vill ställa en ny fråga eller starta diskussion i ett annat ämne. Olämpliga inlägg som inte följer forumreglerna kan komma att raderas.